Ebook zdarma

Převezměte odpovědnost za své myšlenky i pocity

Zjistěte, co je to neurolingvistické programování a jak díky několika změnám můžete mít každý den lepší. Získejte odvahu a přeberte odpovědnost za své myšlenky i pocity.

↓↓↓

Věda a umění lidské výjimečnosti. Tak nazvali NLP jeho zakladatelé matematik, programátor a psycholog Richard Bandler a psycholog a lingvista John Grinder.

Upřímně mám obrovskou radost, že s Vámi můžu sdílet tento e-book zdarma, ve kterém zjistíte:

  • co je to NLP (neurolingvistické programování)
  • kdo jsem já a jak mi NLP pomohlo v mém životě
  • jaké jsou 4 aspekty, které mají zásadní vliv na náš život
  • zjistíte, zda ovládáte situace vy, nebo ovládají ony vás 

E-book jsem psala od srdce a jsem přesvědčená o tom, že v něm najdete ty správné informace pro vaši změnu k lepšímu životu.

12 stran
10 minut čtení
Vše důležité, co vás nasměruje ke spokojenému životu

Jak hodnotí e-book jeho čtenáři?

E-book o NLP je stejně pozitivní jako Janča sama. Naťukne ve vás zájem o novou, lepší verzi vašeho života. Přivede vás na myšlenku, že situace nemusí jet pořád ve stejných nefunkčních kolejích, ale že si je můžete tvarovat podle toho, jak vy sami chcete. A Jana vám při tom bude zkušeným, milým a spolehlivým průvodcem.

Jana na sobě neustále maká a vzdělává se, aby svým klientům pomohla dojít k vysněnému cíli ještě rychleji a efektivněji. Z rozhovorů s ní budete vždycky cítit, že jí na vás a vaší cestě záleží. Protože NLP pro ni není práce, ale poslání.
Tereza Kubíčková
Sami si vybíráte, jakou si zvolíte myšlenku, jaký pocit sami do sebe zasadíte a jak budete pozorovat svět. Jak jednoduché a přesto na to zapomínáme.

Díky knize jsem měla možnost zamyslet se nad svými myšlenkami a připomněla si, jak je důležité mluvit k sobě hezky a "programovat" si tím svou mysl k lepšímu já.

Knihu i Janču doporučuji každému, kdo se chce posunout dále. Janča je profík ve svém oboru, má optimistický přístup k životu a srdce na pravém místě. <3
Jana Kulhánková
Určitě bych e-book doporučila. O seberozvoj se zajímám a přečtením e-booku jsem si uvědomila další věci. Inspirovalo mě to, že si musím uvědomit ten pocit, když to udělám nebo neudělám.
Karolína Dobrá
E-book se mi líbí jak po obsahové, ta grafické stránce. Vede mě k zamyšlení nad malými změnami, které mohu postupně aplikovat ve svém životě. Vždy jsem měl sklony vidět různé situace spíše negativně, a díky i tomuto ebooku jsem si uvědomil, jak důležité je to změnit. Díky osobním konzultacím s Janou se postupně stávám sebevědomějším člověkem a pracuji na dosažení svých cílů.
Ondřej Kubáček
Tento e-book mi byl obrovským přínosem. Především jsem měla možnost, ptát se sama sebe a zastavit se v tom uspěchaném světě.

NLP jsem neznala a získala jsem cenné informace, které mi díky radám budou nápomocné při změně v životě k lepšímu a v posunu vpřed.

K srdci jsem si vzala především to, jak bych měla mluvit sama se sebou – to se odráží na tom, jak vnímáme svět a i tím tvoříme svou realitu. A já chci vlídnou, usměvavou realitu plnou lásky a pochopení, které ne vždy k sobě mám.

Potom ještě důležitá část, že ne vždy ovládnu své emoce a situace. A to bych chtěla změnit – protože chci mít ze sebe lepší pocit, že jsem to zvládla. Ráda více prozkoumávám NLP, protože chci změnu v životě a nechci opakovat stejné reakce na dané situace.
Michaela Drnková