Máte někdy pocit, že vaše komunikace ve vztahu vázne
a objevují se zbytečné konflikty?

Objevte kouzlo empatické komunikace.

A prožívejte opět vztah protkaný harmonií. 💜

A to i když si říkáte, že se to u vás už stejně nezmění...

 

Znáte i vy tyto momenty?

 • Už jste několikrát slyšela, že jste příliš citlivá a všechno si až moc berete? A tak od náročnějších situací raději utíkáte...
 • Chcete sdělit partnerovi, jak se cítíte, ale on to bere jako obviňování nebo kritiku?
 • Říkáte si, že ukázat vlastní zranitelnost je příliš tenký led? Že vaše prožívání partner stejně nepochopí?
 • Občas vás napadne myšlenka, že problém je ve vás?
 • ...a to končí tím, že vaše sebevědomí klesá a cítíte se méněcenně?

Snažit se o otevřenou komunikaci až při HÁDCE
bývá často příliš pozdě.

🔎 Podívejme se na to takto...

❤️‍🩹 Když se hádáme, máme plnou hlavu emocí a těžko je držíme na uzdě.

❤️‍🩹 A místo toho, abychom si otevřeně popovídali a aktivně si naslouchali, začneme si vyčítat spoustu věcí.

❤️‍🩹 Nakonec se doslova hádáme, a to nám může být později líto.

A co když by to šlo i jinak?

🩷 Představte si, jaké by to bylo, kdybyste dokázali komunikovat bez zbytečných hádek. S klidnou hlavou, laskavostí, respektem, pochopením i nadhledem.

🩷 I v situacích, kdy jste v pokušení konfliktu, byste dokázali zachovat klid. Místo impulzivního jednání byste byli schopni pochopit úhel pohledu vašeho partnera a najít společnou řeč.

🩷 A i když se situace vyhrotí a nezvládnete ovládnout své emoce, dokážete se udržet a zůstat laskaví. Místo urážek a zbytečného křiku se vyslechnete a snažíte se o konstruktivní řešení situace.

🩷 Čekat na konflikt, abyste začali komunikovat, je jako čekat, až začne hořet, abyste si pořídili hasící přístroj. Prevence je klíč - nejen v době krize. 

Není to vaše vina, nikdo nás to neučil...

✨ Většinu z nás nikdo neučil, jak otevřeně mluvit o svých pocitech a potřebách.
Proto není chyba na vaší straně. Komunikace je dovednost, kterou se můžeme naučit.
✨ A když ji dovedeme správně uchopit, promění náš vztah z bodu neporozuměni na klidné, bezpečné místo

Dnes objevíte ten klíč 🗝️, díky kterému to půjde i u vás. 

Tím klíčem je:

Otevřená komunikace

Jenže, tuto dovednost spousta z nás neovládá automaticky a přirozeně. Výchova, nebo také prostředí, ve kterém vyrůstávme, obvykle nekladou důraz na rozvoj těchto komunikačních dovedností. Proto se může  stát, že i když se snažíme o otevřenou komunikaci, nevědomky nám může sklouznout k pasivnímu jednání, manipulaci či jiným vzorcům v komunikaci.

Naučila jsem se to já, a vy můžete taky...

Bylo to opravdu těžké období, když docházelo k častým hádkám. Na vlastním příkladu jsem poznala, jak důležité je umět správně komunikovat, vnímat a zpracovávat emoce, a jak tyto dovednosti mohou pozitivně měnit životy. Sama jsem se často nedokázala konkrétně vyjadřovat. Dlouhou dobu jsem bojovala s vyjadřováním svých myšlenek a pocitů. Nedokázala jsem naslouchat sama sobě a to mělo dopad i na mé partnerské vztahy. Rozhodla jsem se to změnit a porozumět mnohem více do hloubky všem příčinám. Tím jsem proměnila celý svůj svět k lepšímu, otevřela si dveře k o mnoho šťastnějšímu životu a také k láskyplnému vztahu, kde otevřená komunikace tvoří jeden z hlavních pilířů. 

Otevřenou komunikaci denně používám ve svém vztahu a proto mám již řadu let krásný vztah, kde se cítíme naprosto bezpečně a konflikty jsou pro nás výjimkou i zpestřením. Pomohla jsem již mnoha ženám zlepšit jejich partnerský vztah díky otevřené komunikaci a zlepšení svého mindsetu.

Ing. Jana Matoušková

NLP kouč a průvodce empatickou komunikací

Otevřená komunikace je esencí pro HARMONICKÝ VZTAH.

Harmonický vztah bez otevřené komunikace je jako dům bez oken. Stejně jako okna přináší vašemu domu světlo, vzduch, čerstvost a spojení s vnějším světem, tak otevřená komunikace přináší do vztahu porozumění, důvěru a blízkost.

Bez otevřené komunikace se ve vztahu můžeme cítit odděleně, což může vést k neporozuměním, konfliktům, pocitu osamělosti a nakonec i k jeho rozpadu. Otevřená komunikace je důležitá pro vytvoření a udržení dlouhodobě harmonického vztahu, stejně jako jsou okna nezbytná pro pohodlný domov.

Jak dosáhnout harmonického vztahu pomocí otevřené komunikace

V tomto online kurzu Jak dosáhnout harmonického vztahu pomocí otevřené komunikace půjdeme společně krok za krokem cestou, která vám umožní vybudovat vztah, který si skutečně zasloužíte. 

V kurzu propojíme teorii s  praktickými a reálnými příklady z každodenního života. Toto propojení je klíčové, protože vám ukáže, jak používat nové dovednosti přímo ve vaší každodenní komunikaci.

Někdy nás může nejvíce trápit to, co nebylo vyřčeno. Protože to často řeším se svými klienty, připravila jsem pro vás tento online kurz. Mým cílem je, aby se vaše slova spojila s vašim srdcem a setkávala se s pochopením a porozuměním.

A přesně z toho důvodu, aby mohlo mnohem více lidí prožívat harmonický vztah bez zbytečných konfliktů, vznikl tento online kurz: Jak dosáhnout harmonického vztahu pomocí otevřené komunikace.

Představte si, jaké by to bylo, kdybyste i vy za 3 dny získali návod, jak se vyhnout zbytečným konfliktům a zároveň tipy pro situace, když už se do konfliktu dostanete, jak z něj ladně vybruslit a prožívat vzájemné pochopení, lásku a respekt každý den.


Co se v kurzu naučíte:

 • Techniky otevřené komunikace. Díky nim budete otevřeně komunikovat bez konfliktů. Vaše vztahy budou klidnější a harmoničtější.
 • Jak komunikovat bez hodnocení a nemít strach, že vás bude druhý obniňovat. Vytvořit bezpečné prostředí, kde se můžete oba cítit vyslyšeni a respektování beze strachu z kritiky nebo obviňování.
 • Naučíte se, jak otevřeně mluvit o svých myšlenkách a pocitech s vašim partnerem. Díky tomu můžete předejít nedorozuměním a podpořit vaši vzájemnou důvěru.
 • Zaměříme se na komunikační bariéry, které mohou bránit klidné komunikaci a jsou častou příčinou konfliktů. Naučíme se je v rámci každodenní komunikace rozpoznat, překonat a upozornit na ně svého partnera.
 • Poznáte, jak vaše slova mohou uzdravovat a prohlubovat vaše pouto s partnerem.

 • Pomocí praktických ukázek a cvičení si nové dovednosti osvojíte mnohem snadněji a rychleji. Vyzkoušíte si tak vše ihned v praxi, což je nejlepší způsob, jak si vše zapamatovat a využívat ve svém vztahu.

🗝️ Nezáleží, jestli jste na začátku vztahu, procházíte složitějším obdobím, nebo se na vztah teprve připravujete. V kurzu najdete cestu k tomu, jak otevřeně komunikovat s těmi, na kterých vám skutečně záleží.

Udělejte první krok k vytvoření vašeho harmoničtějšího vztahu.

Co všechno získáváte? ⤵️

Pojďme si to shrnout...

 • Okamžitý neomezený řístup k online kurzu na 3 dny + 1 bonusový den
 • 11 videolekcí, z toho 2 videocvičení, vše i v MP3 pro poslech kdekoliv pro poslech kdekoliv
 • 8 praktických PDF v podobě check-listů, cvičení, či průvodce partnerkou komunikací
 • Tahák v PDF, jak využívat v komunikaci "já formu".
 • Slovník 84 pocitů, jak se můžete cítit, když máte naplněné potřeby 
 • Slovník 84 pocitů, jak se můžete cítit, když máte nenaplněné potřeby 
 • PDF s podrobnými potřebami na které navazují další praktická cvičení
 • Každý den získáváte pracovní list, který vás vede k zamyšení nad vlastní komunikací i partnerským vztahem

  🥳 ...a další dárky a překvapení můžete čekat uvnitř kurzu.

 

A navíc mám pro vás i BONUS k celému kurzu

Jako dárek 🎁 k celému kurzu mám pro vás navazující bonusový 4. den. V  tomto bonusovém dnu kurzu se zaměříme na komunikační bariéry. Tyto často nenápadné nástrahy mohou pomalu ubližovat našemu vztahu bez našeho vědomí.

Proto se společně podíváme na to, jak je odhalit, rozeznat a mluvit o nich s partnerem, abyste předešly zbytečným konfliktům.

Dokázat předejít komunikačním bariérám je jedna z klíčových dovedností pro vytvoření harmonického vztahu.

Kolik tento kurz stojí? 

Předtím, než vám odhalím cenu tohoto kurzu, je pro mě důležité, abyste znali jeho skutečnou hodnotu. Tuto hodnotu jsem neurčila náhodně. Odráží se v ní mnoho hodin, které jsem investovala do přípravy kurzu, nahrávání videí, jejich úpravy, tvoření doprovodných PDF i wordových materiálů včetně bonusů čekajících uvnitř, aby se vaše cesta za otevřenou komunikací pro vás stala co nejvíce přínosná a efektivní. 💜 Tyto skutečnosti dohromady vytvářejí hodnotu, která daleko přesahuje běžnou cenu. 

Hodnota tohoto kurzu je 8.897 Kč. Chápu, že pro některé by to mohlo být hodně. Proto tento online kurz nabízím za cenu 1.990 Kč. 

Aktuální cena teď:
1.990 Kč 

Je u kurzu garance? Ano...

🎯 Cíl kurzu byl pro mě od začátku jasný:
Předat vám nástroje, které transformují vaši komunikaci ve vztahu.

Možná, že se ptáte: "Co když to pro mě nebude fungovat?"
Pevně věřím tomu, že se to nestane. A kdyby ano, nemusíte se ničeho obávat.

Samozřejmostí je garance vrácení peněz do 14 dnů. Pokud po absolvování kurzu a aplikování vědomostí do praxe nepocítíte žádnou změnu, máte možnost požádat o vrácení peněz. Stačí mi napsat a sdělit, co vám nevyhovovalo.

Jak vnímají moji práci mí současní i bývalí klienti? 

Jana mi pomohla hlavně narovnat partnerskou komunikaci...


Jana mi pomohla hlavně narovnat partnerskou komunikaci, dát dohromady sebevědomí a sebehodnotu, zklidnit se a věnovat si pozornost. Když si zpětně pročítám svůj deník, jsem ohromně vděčná za to, že už jsem o tolik dál.
Tereza

Janka mi pomohla utriedit komunikáciu s mojím partnerom...


Janku som zaznamenala v kurze, rozpráva veľmi krásne o komunikácii. Jej hlas je úžasne jemný, ona ako žena je mi neskutočne sympatická. Je vidieť, že do problematiky komunikácie sa rozumie. Vysvetľuje veci jednoducho tak, aby som ich pochopila Pomohla mi si utriedit komunikáciu s mojím partnerom. Položila mi skvelé otázky, ktoré mi ukázali, kde je chyba a kde ju v komunikácii napraviť. Naozaj verím, že ak niekto potrebuje pomôcť, či už vo vzťahoch s partnerom alebo k iným ľuďom, skrátka sa naučiť lepšie komunikovať... Janka je tá, ktorá vás tým prevedie.
Michaela

Jana se neskutečně dokázala vcítit do mojí situace...


Tak milou, příjemnou, empatickou ženu jsem dlouho nepotkala. Neskutečně se dokázala vcítit do mé situace, byla z ní cítit obrovská touha mi pomoci, udělat ty správné kroky k mému cíli, za což jsem obrovsky vděčná.Určitě bych všem Janču doporučila. Má srdíčko na správném místě a obrovský potenciál, touhu vám pomoci.
Karolína

Jana ve mě probudila můj potenciál díky NLP


S Jančou máme pravidelné hodiny koučinku skoro půl roku. Za tu dobu jsem poznala, že Janička je kouzelná bytost, která se dokáže na mě nacítit a “nakopnout“ správným směrem.
Jak? Díky tomu, že mi naslouchá, zajímá se o mě a probudila ve mně můj potenciál díky NLP technikám.
Michaela

Janče na mě a mých výsledcích záleží...


S Janičkou spolupracuju intenzivně přes měsíc a jsem upřímně vděčná, že jsme se poznaly. Co musím vystihnout u Janičky hlavně je to, že je z ní opravdu každou vteřinu cítit, že jí na mě a na mých výsledcích záleží. Poskytuje mi naprosto nadstandardní podporu mezi sezeními, s lehkostí mě drží na cestě. Na svojí cestě jsem byla opravdu dlouho zaseknutá a prošla jsem si velkým množstvím různých spoluprací. Janička mně ale dokáže posouvat způsobem, který mě ani trochu nestresuje a který mi dodává sílu. Spolupráce s Janičkou je něco, co přeju každému.
Marie

Jana je schopna předat konkrétní informace, na nic si nehraje...


Jana je organizovaná, má přehled a také výborné komunikační schopnosti a je velmi empatická na nic si nehraje. Snaží se pomoci, jak jen to jde. Jana je schopna předat konkrétní informace, vše má hlavu a patu. Informace předává pěknou srozumitelnou formou. Práci má propracovanou, systematickou a k práci přistupuje s plným odhodláním. Janča pracuje konzistentně, umí podpořit, je ohleduplná a příjemná. Spolupráci s ní doporučuji přátelům i ostatním lidem.
Václav

Učím se komunikovat více vědomě každý den...


Jana je velmi otevřená, ráda vždy pomůže, jak je vidno, je to její vášeň. Myslím si, že je to Tvé posláni a naplnění pomáhat lidem ☺ Rozumí tomu, co dělá, je schopna předat konkrétní informace. Získala jsem nový úhel pohledu, rozšíření znalostí atd. Učím se více vědomě komunikovat každý den a snažím se získávat nový úhel pohledu na určitě věci. Určitě bych ráda doporučila ostatním.
Andrea

Co všechno získáváte? ⤵️

 • Okamžitý neomezený řístup k online kurzu na 4 dny
 • 11 videolekcí, z toho 2 videocvičení, vše i v MP3
 • 8 praktických PDF v podobě check-listů, cvičení, či průvodce partnerkou komunikací
 • Tahák v PDF, jak využívat v komunikaci "já formu".
 • Slovník 84 pocitů, jak se můžete cítit, když máte naplněné potřeby 
 • Slovník 84 pocitů, jak se můžete cítit, když máte nenaplněné potřeby 
 • PDF s podrobnými potřebami na které navazují další praktická cvičení
 • Každý den získáváte pracovní list, který vás vede k zamyšení nad vlastní komunikací i partnerským vztahem

  🥳 ...a další dárky a překvapení můžete čekat uvnitř kurzu.

 

Aktuální cena teď:
1.990 Kč 

Napadly vás doplňující otázky? (FAQ)

Pojďme si společně odpovědět na ty nejčastější:

Nemám dost času věnovat se kurzu.

Rozumím této otázce. Chápu, že váš čas je vzácný. Kurz je tvořen tak, aby byl maximálně flexibilní – můžete se učit ve svém vlastním tempu, kdykoliv a kdekoliv. Navíc, investice několika minut denně do vašeho vztahu může přinést neocenitelné výsledky.

Co když to pro mě nebude fungovat?

Chápu vaše obavy a proto vám nabízím garanci vrácení peněz do 14 dnů. Pokud zjistíte, že kurz nesplnil vaše očekávání, jednoduše mi napište a já vám vrátím vaše peníze zpět.

Je kurz opravdu tak hodnotný?

Chápu, že cena 1.990 Kč se může zdát jako investice. Spočítejme to společně. Co získáváte? - Přístup k celému kurzu - Praktická cvičení - Podpůrné materiály - A mnohem více...

Můžu se opravdu naučit něco nového?

Ano. Bez ohledu na to, kde se právě nacházíte ve vašem vztahu nebo jaké předešlé zkušenosti máte, tento kurz je plný praktických tipů, technik a strategií, které můžete hned začít používat. Nejenže se naučíte nové dovednosti, ale také získáte hlubší porozumění sobě, svému partnerovi i svým blízkým.

Co když nejsem technicky zdatná?

Nemusíte mít žádné obavy. Platforma, na které kurz probíhá, je jednoduchá a velmi intuitivní. A pokud byste přeci jen narazila na jakýkoliv problém, jsem zde pro vás a můžete se na mě kdykoliv obrátit s jakýmkoliv dotazem.

Máte další otázky? Ozvěte se mi. Ráda vám odpovím na to, co vás konkrétně zajímá.

Co teď bude dál?

Nyní to máte ve svých rukou vy. Jsou tu dvě cesty, ktrými se můžete vydat. Jaké to jsou?

↩️ První vás zavede zpátky do života, jak ho znáte. Se všemi komunikačními výzvami a opakujícími se konflikty.

↪️ Druhá cesta vede ke zlepšení komunikace ve vašem partnerském vztahu. Během čtyř dní můžete zažít souznění ve vztahu, jako nikdy předtím. 

Ať se rozhodnete jakkoli, rozhodnutí je jen na vás. Obě možnosti jsou v pořádku. 

Ze své zkušenosti ale vím jedno:

Každá změna začíná odhodláním a prvním krokem. ✨ 

Aktuální cena teď:
1.990 Kč 

PS: Tato nabídka za 1.990 Kč, včetně všech bonusů je platná jen na této stránce. Nenechte si ujít příležitost najít cestu, jak zlepšit vaše vztahy pomocí otevřené komunikace. 

PPS: Pokud stále váháte, nezapomeňte na garanci vrácení peněz. Zjistíte-li, že kurz není pro vás to pravé, stačí mi napsat.