Online kurz

KOMUNIKUJTE EFEKTIVNĚ A BUDUJTE PEVNÉ VZTAHY

JE TO O KOMUNIKACI

 • Máte někdy pocit, že si s druhými lidmi nerozumíte?
 • Chcete skutečně porozumět nejen sobě, ale i druhým?
 • Přijde vám, že je komunikace složitá nebo že se v ní ztrácíte?
 • Někdy raději mlčíte, i když byste se chtěli vyjádřit?

BEZ NERVŮ A HÁDEK

Vaše komunikace může vypadat úplně jinak. Jde to i bez stresu, bez nervů a bez zbytečných hádek. Dojdete ke vzájemnému porozumění, splníte si mnohem jednodušeji vaše přání, sny a touhy.

Efektivní komunikace má za cíl přenášet informace mezi lidmi tak, aby byly srozumitelné a správně pochopené. K tomu je potřeba znát smysl komunikace, zajistit si prostor pro vlastní vyjádření se a také dát prostor vyjádřit se druhým. Je důležité vzájemné naslouchání a respekt.

Díky dovednosti efektivní komunikace si vybudujete kvalitnější vztahy naplněné důvěrou a porozuměním. Budete tak celkově produktivnější, šťastnější, a to se odrazí nejen uvnitř vás, ale i navenek. 😊

Správná komunikace ovlivňuje vás samotné i vztahy, na kterých vám záleží. Kvalitní vztahy jsou to, co je zásadní pro spokojený život každého z nás. Ať už se jedná o vztahy doma, nebo na pracovišti s kolegy, či s kýmkoliv, s kým se potřebujete domluvit.

Díky dobré komunikaci máte i velkou šanci k získání lepší pracovní pozice. V dnešní době je kladen opravdu velký důraz na „měkké dovednosti“, jejichž součástí je také dovednost efektivně komunikovat. Mimo to zlepšíte vzájemnou spolupráci, což vede k lepším výsledkům.

V neposlední řadě vám poděkuje vaše sebevědomí. Když si stojíte za tím, co a proč říkáte, jste úplně jiným člověkem, než když si nejste úplně jistí a máte zbytečný strach a obavy z toho, jak rozhovor dopadne.

Pojďme se společně podívat na komunikaci krok po kroku.

CO SE V KURZU DOZVÍTE?

Pokud máte pocit, že vám okolí nerozumí nebo že vy nechápete jeho postoje, jste na tom správném místě. Ukážu vám, co se skrývá za správnou komunikací a vzájemným pochopením.

Dozvíte se, v čem spočívá správná komunikace.
93 % komunikace je nonverbální, tedy beze slov. Naučíte se, jak v ní číst.
Budete mít jasno v tom, jak komunikaci ovlivňují emoce.
Zjistíte také, co emoce spouští a jak s nimi pracovat.
Ujasníte si, jak komunikaci ovlivňují vaše očekávání a přesvědčení.
Víte, že máte svá pravidla, která mají vliv na vaši komunikaci?
Aktivní naslouchání je zásadní krok v komunikaci. Vy se dozvíte vše, co o naslouchání potřebujete znát.
Chybovat je lidské a děje se to i v komunikaci. Zjistíte, na co si dát pozor.
Zjistíte, jaké překážky vám brání ke správné komunikaci a vzájemnému pochopení.

Všechno jsem rozdělila do devíti modulů, aby byl kurz co nejvíce pohodlný a přehledný. Můžete se tak průběžně vracet k jednotlivým částem.

Mimo potřebnou dávku informací se i otestujete. Zjistíte, jak jste na tom s efektivní komunikací a v čem se chcete zlepšit. Průběžně si můžete ověřit i váš pokrok. 😊

Abyste si skutečně odnesli co nejvíce, jsou součástí kurzu i cvičení pro uvědomění si vlastních reakcí a myšlenek + další bonusy.

JAK VYPADAJÍ JEDNOTLIVÉ MODULY?

 • 1
  1. modul
  Jak bude vše probíhat a co se dozvíte.
 • 2
  2. modul
  Ujasníte si cíl komunikace a pozorování svého chování i chování komunikačních partnerů.
 • 3
  3. modul
  Neverbální komunikace – vše, co potřebujete vědět a na co si dát pozor.
 • 4
  4. modul
  Emoce v komunikaci – abychom mohli správně a efektivně komunikovat, musíme nejdříve poznat sami sebe, porozumět svým reakcím a svému chování.
 • 5
  5. modul
  Pozornost je věnována spouštěčům emocí v komunikaci, práci s emocemi, vlastním očekáváním, negativním přesvědčením, vlastním pravidlům v komunikaci a domněnkám.
 • 6
  6. modul
  Aktivní naslouchání je základem efektivní komunikace. Seznámíte se s prvky aktivního naslouchání jasně a přehledně.
 • 7
  7. modul
  Zjistíte, jaké můžete zaujímat komunikační postoje vy, nebo vaše okolí směrem k vám.
 • 8
  8. modul
  Uvědomíte si nejčastější komunikační bariéry, inspirujete se, na co si dát pozor a dosáhnout i tímto způsobem lepší komunikace.
 • 9
  9. modul
  Shrnutí nejdůležitějšího, kontakty.

PŘÍKLADY PRO KAŽDODENNÍ ŽIVOT

Celý kurz je zaměřený na praxi a praktické příklady, které můžete ihned zakomponovat do svého každodenního života - praxe, testy, cvičení, pracovní listy, bonusy.

Tento kurz je pro všechny, kteří chtějí zlepšit své komunikační schopnosti a dosáhnout lepších výsledků v různých oblastech svého života. A nezáleží na tom, zda jste podnikatel, zaměstnanec, student, rodič na mateřské nebo prostě jen člověk, který si přeje zlepšit svou komunikaci.

Každý jeden neúspěch je příležitost ke zlepšení. Nebojte se toho. Naučte se zásady správné komunikace a příště situaci, které pro vás byla překážkou, zvládněte jako profesionál.

Studujte vlastním tempem
Místo a čas pro studium si zvolte sami
Získejte cvičení, testy, studijní materiály
Využijte neomezený přístup ke kurzu

ČASTÉ OTÁZKY (FAQ)

Kolik mi kurz zabere času?

Samotná videa v kurzu vám mohou zabrat 4–5 dní, pokud se jim budete věnovat přibližně půl hodinky denně. Kolik času věnujete vyplnění testu komunikačních dovedností, cvičením a přílohám v kurzu, je pouze na vás. 😊

Jak kurz probíhá?

Kurz je složený z 9 + 1 modulů, kdy je každý zaměřený na samostatné téma. Můžete tak procházet mezi moduly nebo se k nim průběžně vracet.

Získám něco ke kurzu navíc?

Určitě ano! K devíti modulům je navíc jeden bonusový modul. Součástí kurzu je test komunikačních dovedností, cvičení pro uvědomění si svého chování a další bonusy. Samozřejmostí je diskuse a prostor pro konzultace. Vzájemná diskuse může probíhat v uzavřené facebookové skupině. Individuální konzultace po vzájemné domluvě.

Co se naučím?

Naučíte se lépe porozumět sami sobě i lidem okolo vás. Naučíte se chápat své chování a chování druhých. Zjistíte, jak v druhých číst. Proč lidé dělají to, co dělají a jak se projevují jejich vlastnosti. Zjistíte, co je smyslem rozhovoru. Pochopíte také principy neverbální komunikace a dopad emocí na chování nás všech. Naučíte se správně naslouchat, získat si důvěru a prohloubit vzájemné vztahy. V neposlední řadě budete vědět, čemu se v rozhovoru vyhnout, na co si dát pozor a jak celkově zlepšit vlastní komunikaci.

Kolik kurz stojí?

Kurz nyní můžete získat za cenu uvedenou níže. S nákupem získáte přístup k deseti modulům, testu pro ověření vlastních dovedností v komunikaci, cvičením i spoustě dalších bonusů. Součástí je i online podpora z mé strany v případě jakýchkoliv dotazů.

Jak dlouho mám ke kurzu přístup?

Ke kurzu máte neomezený přístup. Můžete se k němu i jeho přílohám vracet neomezeně.

OBJEDNÁVKA

Cena kurzu nyní jen 4.899 ,-