Doporučení od klientů

Reference

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video
S Jančou máme pravidelné hodiny koučinku skoro půl roku. Za tu dobu jsem poznala, že Janička je kouzelná bytost, která se dokáže na mě nacítit a “nakopnout“ správným směrem.Jak? Díky tomu, že mi naslouchá, zajímá se o mě a probudila ve mně můj potenciál díky NLP technikám.

Sama se stále vzdělává s cílem, co nejvíce porozumět situacím, lidem a pomoct jim tak k naplněnému životu. Můj život se změnil k mnohem lepšímu a to jen díky tomu, že jsem začala dělat praktické kroky díky NLP technikám, které Janča ovládá.

Janča pokládá otázky tak, že zjistíte, že ty odpovědi, které hledáte, tak máte uvnitř. Ale kvůli běžným povinnostem v životě a tou zahlceností nedokážete naplno vnímat vlastní intuici.

S Jančou to jde samo, přirozeně. Jste sami sebou a v tom příjemném prostředí a správnými otázkami se navrátíte k sobě. Potom můžete dělat určité kroky, abyste se rozvíjeli a nestáli na jednom místě.Získáte kontrolu nad svým životem, kariérou, emocemi, zdravím či finanční situací a zlepšíte si vztahy.

Já dlouho bloudila a hledala sama sebe a to v čem jsem dobrá, abych mohla začít své vysněné podnikání a otevřít tak dveře k lepší budoucnosti.

Naše hodiny s Jančou mě mnohému naučily. Jak mít ráda sama sebe - jak zvýšit své sebevědomí, které tak dlouho bylo skryto. Našla jsem to v čem jsem dobrá a co mě v životě naplňuje, jak se na různé situace dívat – dám jim jiný úhel pohledu, brát je jako výzvu k překonání sama sebe. Proto se těším na naší cestu dál, protože stále je čemu se učit. To mi Janička dokazuje pokaždé a je mou velkou inspirací.

Tímto jí posílám poděkování za její čas, trpělivost, laskavost, péči, starostlivost a mnohá uvědomění.

S vděčností a láskou, Míša Drnková
Michaela DrnkováPečovatelka v sociálních službách
Janku som zaznamenala v kurze, kde sme spolu boli. Nevedela som poriadne čo robí, čomu sa venuje, až kým som neklikla na tlačidlo sledovať na jej IG.

Rozpráva veľmi krásne o komunikácii. Jej hlas je úžasne jemný, ona ako žena je mi neskutočne sympatická. Je vidieť, že do problematiky komunikácie sa rozumie. Sem tam som jej napísala komentár pod video, či príspevok. Väčšina z nich so mnou rezonovala a mala pravdu v tom, čo tam napísala.

Nakoniec som s Jankou začala spolupracovať, pretože som chcela vedieť viac. Vysvetľuje veci jednoducho tak, aby som ich pochopila. Pomohla mi si utriedit komunikáciu s mojím partnerom. Položila mi skvelé otázky, ktoré mi ukázali, kde je chyba a kde ju v komunikácii napraviť.

Naozaj verím, že ak niekto potrebuje pomôcť, či už vo vzťahoch s partnerom alebo k iným ľuďom, skrátka sa naučiť lepšie komunikovať... Janka je tá, ktorá vás tým prevedie.
Michaela KlempováVirtuálna asistentka/copywriting
S Janičkou spolupracuju intenzivně přes měsíc a jsem upřímně vděčná, že jsme se poznaly.
Zadala jsem si poptávku na pomoc s jednoduchou věcí, ale Janička okamžitě rozpoznala, kde je opravdové jádro pudla a nabídla, že se podíváme přímo na to.
Od té doby jsem se konečně začala v podnikání zase posouvat, začaly mi zaklapávat různé věci a vidím světlo na konci tunelu.
Co musím vystihnout u Janičky hlavně je to, že je z ní opravdu každou vteřinu cítit, že jí na mě a na mých výsledcích záleží. Poskytuje mi naprosto nadstandardní podporu mezi sezeními, s lehkostí mě drží na cestě.
Když vidím notifikaci s hlasovkou od Janičky, těším se na ni skoro jako na customizovanou affirmační nahrávku pro mě.
Janička má totiž v defaultu klidný a příjemný hlas, ze kterého mám pocit, že všechno bude dobré. Na svojí cestě jsem byla opravdu dlouho zaseknutá a prošla jsem si velkým množstvím různých spoluprací. Janička mně ale dokáže posouvat způsobem, který mě ani trochu nestresuje a který mi dodává sílu. Spolupráce s Janičkou je něco, co přeju každému.
Marie JedličkováMindfulness koučka
Janča je přirozeně velmi energický člověk. Spolupráce s ní je i přes to vždy uvolněná a příjemná.Měl jsem možnost zažít její koučovací hodiny na živo a z každé hodiny jsem si odnesl plno nových poznatků a uvědomění, jak nahlížet na věci jinak.

Témata, která jsem potřeboval probrat jsme řešili do hloubky, informace mi předala velmi srozumitelně a jasně. Prováděli jsme řadu zajímavých NLP technik, díky kterým jsem získal nový vhled na situace a dokázal si zvýšit své sebevědomí. Například jsme prováděli techniku kotvení, díky které mi již nedělá problémy zvládat některé emoce.

Dále jsem pod Jančiným vedením opakovaně vstoupil do hypnózy s maximální spokojeností. Pomohlo mi to při změně zaměstnání, kde se díky tomu teď cítím mnohem lépe. Změnilo mi to obecně moji představu o tom, co to hypnóza je. I přes to, že se jednalo o složitější situace, mi je Janča, jako laikovi předala velmi příjemnou cestou.

Moc se mi líbí Jany autentické vystupování, které i v kurzech doplňuje příklady z praxe. Díky nim si dokážu situaci lépe představit. Získal jsem spoustu užitečných informací, rad a tipů, které každý den využívám nejen v komunikaci s ostatními, ale i v přístupu k sobě.

Janča se odlišuje od ostatních svou energičností a zápalem, se kterým vše vysvětluje. Spolupráci s ní určitě doporučuji své rodině, přátelům i známým."
Ondřej KubáčekMechanik
Jana se vyzná v tom, co dělá. Je organizovaná, má přehled a také výborné komunikační schopnosti a je velmi empatická na nic si nehraje. Snaží se pomoci, jak jen to jde. Vše si pěkně připraví a stráví nad přípravou velkou část času. Jana je schopna předat konkrétní informace, vše má hlavu a patu.

Informace předává pěknou srozumitelnou formou. Práci má propracovanou, systematickou a k práci přistupuje s plným odhodláním. Komunikovat jsem se naučil lépe díky otevřeným otázkám. Jsem typ člověka, který potřebuje nějak nasměrovat, takže jsem došel k novým pohledům na věc a v různých oblastech se posunul dopředu. Janča pracuje konzistentně, umí podpořit, je ohleduplná a příjemná. Spolupráci s ní doporučuji přátelům i ostatním lidem."
Václav TruksaFitness trenér
S Jančou jsme měly hodinovou konzultaci v parku a tak milou, příjemnou, empatickou ženu jsem dlouho nepotkala.

Neskutečně se dokázala vcítit do mé situace, byla z ní cítit obrovská touha mi pomoci, udělat ty správné kroky k mému cíli, za což jsem obrovsky vděčná.

Určitě bych všem Janču doporučila. Má srdíčko na správném místě a obrovský potenciál, touhu vám pomoci. A já se už moc těším na další spolupráci.
Karolína DobráKoučka zdravého životního stylu
Jana je velmi otevřená, ráda vždy pomůže, jak je vidno, je to její vášeň. Myslím si, že je to Tvé posláni a naplnění pomáhat lidem ☺ Rozumí tomu, co dělá, je schopna předat konkrétní informace. Získala jsem nový úhel pohledu, rozšíření znalostí atd. Učím se více vědomě komunikovat každý den a snažím se získávat nový úhel pohledu na určitě věci. Určitě bych ráda doporučila ostatním."
Andrea BednářováRecepční ve wellness
Už od prvního setkání na mě působila Janča mile, otevřeně, velmi ochotně a upřímně. Během naší další spolupráce jsem se přesvědčila, že je krom toho i nesmírně energický, pracovitý a činorodý člověk s mnoha různými zájmy, znalostmi a dovednostmi.Je pozitivně laděný člověk a velmi inspirativní pro své okolí. Rozhodně rozumí tématům, o kterých mluví. Je nádherné pozorovat její práci v rámci tématu, který je Janči blízký, naplňuje jí a opravdu ji baví. Celá se přitom rozzáří a energie z takové práce, která pak přechází na ostatní je úžasná, a věřím, že i Janče dobíjí baterky!

Při každém našem setkání se od Janči dozvím spoustu zajímavých, přínosných a konkrétních informací, na kterých je možné stavět dál. Janča neustále studuje a navštěvuje kurzy. Má vždy přečtenou i spoustu literatury k tématu, sleduje prodejce knih a novinky na trhu. Takže se těším zase na další tip k přečtení nějaké knížky z oblasti osobního rozvoje. Vždy má zodpovědný přístup k práci a výstupy její práce jsou pak logické a dávají smysl. Z použitých barev, grafiky pak čiší to pozitivní a optimistické ladění Jany samotné.

Díky Janě jsem si uvědomila, že je stále se čemu učit a posouvat se dále. Zkrátka na sobě pracovat. V kontaktu jsme a doufám, že budeme i nadále. Ačkoliv i před našim setkáním jsem měla informace z oblasti asertivního jednání, až při komunikaci s Jančou jsem si spoustu věcí uvědomila ve svém vlastním chování. Snažím se teď mít více sebe na prvním místě a také říkat ne. Někdy mi to jde líp, někdy hůř. Kdybych měla říct, v čem se Janča liší od ostatních lidí, bylo by to, že se vždy usmívá, a to si snad i uchová. Většina lidí se umí jen mračit. Spolupráci s Jančou doporučuji svým známým i ostatním lidem."
Renáta ProcházkováAnalytik
Na Janče se mi líbí její nadšení a zápal pro věc. Janči přístup k práci je velmi svědomitý a záleží ji na tom, aby klientům předala maximum. Líbí se mi, jak je její obsah vždy strukturovaný, přehledný a hodnotný.

Ke každému z klientů volí individuální cestu a snaží se jim předat maximum nejen z osobní zkušenosti, ale i z praktických vědomostí a znalostí, které jim mohou pomoci vyřešit jejich situaci. Z prezentace Janči na sítích, z e-booku i z kurzů je cítit, že ví, o čem mluví.

Na její práci je vždy vidět, že jí záleží na tom, aby svým klientům předala maximum informací srozumitelnou cestou s praktickými příklady. Je pro ni důležité, aby předávala kvalitní obsah, který je pro ně velmi přínosný a užitečný.

Janča se v dané problematice velmi orientuje. Svou expertízu neustále prohlubuje dalším vzděláváním i konzultacemi a reálnými příklady jejich klientek a žen, které s ní sdílí jejich problémy. Určitě bych jí doporučila, a už jsem tak i učinila několika známým a svým kamarádkám, aby sledovaly její obsah, přečetly si e-book a vybraly si některý z kurzů. Věřím, že jim nabídne cenný vhled do této problematiky, zajímavá uvědomění i konkrétní příklady, které jim mohou pomoci se v životě posunout a vyřešit to, co je v této oblasti trápí."
Jana ValušováDirector of Business Development a konzultantka talentů a silných stránek

Jak čtenáři hodnotí e-book o NLP ZDARMA?

E-book o NLP je stejně pozitivní jako Janča sama. Naťukne ve vás zájem o novou, lepší verzi vašeho života. Přivede vás na myšlenku, že situace nemusí jet pořád ve stejných nefunkčních kolejích, ale že si je můžete tvarovat podle toho, jak vy sami chcete. A Jana vám při tom bude zkušeným, milým a spolehlivým průvodcem.

Jana na sobě neustále maká a vzdělává se, aby svým klientům pomohla dojít k vysněnému cíli ještě rychleji a efektivněji. Z rozhovorů s ní budete vždycky cítit, že jí na vás a vaší cestě záleží. Protože NLP pro ni není práce, ale poslání.
Tereza Kubíčková
Sami si vybíráte, jakou si zvolíte myšlenku, jaký pocit sami do sebe zasadíte a jak budete pozorovat svět. Jak jednoduché a přesto na to zapomínáme.

Díky knize jsem měla možnost zamyslet se nad svými myšlenkami a připomněla si, jak je důležité mluvit k sobě hezky a "programovat" si tím svou mysl k lepšímu já.

Knihu i Janču doporučuji každému, kdo se chce posunout dále. Janča je profík ve svém oboru, má optimistický přístup k životu a srdce na pravém místě. <3
Jana Kulhánková
Určitě bych e-book doporučila. O seberozvoj se zajímám a přečtením e-booku jsem si uvědomila další věci. Inspirovalo mě to, že si musím uvědomit ten pocit, když to udělám nebo neudělám.
Karolína Dobrá
E-book se mi líbí jak po obsahové, ta grafické stránce. Vede mě k zamyšlení nad malými změnami, které mohu postupně aplikovat ve svém životě. Vždy jsem měl sklony vidět různé situace spíše negativně, a díky i tomuto ebooku jsem si uvědomil, jak důležité je to změnit. Díky osobním konzultacím s Janou se postupně stávám sebevědomějším člověkem a pracuji na dosažení svých cílů.
Ondřej Kubáček
Tento e-book mi byl obrovským přínosem. Především jsem měla možnost, ptát se sama sebe a zastavit se v tom uspěchaném světě.

NLP jsem neznala a získala jsem cenné informace, které mi díky radám budou nápomocné při změně v životě k lepšímu a v posunu vpřed.

K srdci jsem si vzala především to, jak bych měla mluvit sama se sebou – to se odráží na tom, jak vnímáme svět a i tím tvoříme svou realitu. A já chci vlídnou, usměvavou realitu plnou lásky a pochopení, které ne vždy k sobě mám.

Potom ještě důležitá část, že ne vždy ovládnu své emoce a situace. A to bych chtěla změnit – protože chci mít ze sebe lepší pocit, že jsem to zvládla. Ráda více prozkoumávám NLP, protože chci změnu v životě a nechci opakovat stejné reakce na dané situace.
Michaela Drnková

Chcete se taky vydat na cestu transformace?

Naučit se řešit konflikty, odolávat manipulaci a začít pracovat na skutečných změnách ve vašem životě? Napište mi.